Opäť sa pohli veci …

Pre všetkých našich fanúšikov znova ponúkame zopár správ z „územia zázrakov“. Iste už mnohí tušíte, že máme za sebou pracovný – brigádnicky týždeň. Avšak tento týždeň bol krátky, ale stihli sme toho dosť.

Pohli sme sa v stavbe „elegantnej pajty“. Zatiaľ ešte nie je pre vás celkom jasné, ako bude vypadať, ale pomaličky sa to rysuje. Čo sa týka domčeka, tak ako každý brigádnicky týždeň, tak i tento sa odohrávali historické chvíle. V stredu večer sa položil obklad do kuchyne, ktorej patrónom je sv. Ján Pavol II. (máme tam jeho obraz v podobe malej obkladačky). A dnes dorazila partia šikovných stolárskych majstrov až z ďalekého Prešova, aby namontovala kuchyňu. Práca to bolo veľmi zdĺhavá a nie jednoduchá, ako by si poniektorí mysleli.

Tento týždeň bol i bohatý aj na meninové oslavy (Anna, Marta) a keďže do nášho spoločenstva patria ženičky, ktoré nosia tieto mená, tak sme to aj patrične oslávili. Tak ešte raz všetko najlepšie našim drahým ženičkám: Aničke Gášparovej, Martuške Veselkovej a milé prekvapenie pri nás pripravila aj Martuška Petrželová.

Stručný prehľad prác v obrázkovej podobe si môžete pozrieť tu: FOTKY