Pracujeme s plným nasadením

Dnešný dátum je nesporným dôkazom, že naša jubilejná slávnosť sa blíži zo dňa na deň. Už o necelý týždeň to všetko vypukne. So zvyšujúcim sa dátumom rastie naše nasadenie v každodennej práci okolo kaplnky, či domčeka, jedným slovom robíme, čo je v našich silách, aby sa všetci návštevníci cítli príjemne.

Chlapi v tieto dni podávajú rekordné výkony, či sa to už týka pajty, alebo ako sme boli dnes svedkami pílenia dosiek. Aj darované stoličky dostávajú novú tvár. Vnútri sa dolaďujú posledné práce, ale ešte stále je čo robiť. Taktiež sa veľmi pekne ukazuje pripravené záchytné parkovisko, bude pekne vykosené a vyčistené.

Nemilo nás prekvapili smeti, ktoré sme našli za kríkami. Ostali sme sklamaní, že si niekto z prírody robí smetisko. Našli sme tam od oblečenia, cez plasty, sklo, ….. jednoducho, nietkto sa chcel doslova zbaviť smetí. Lenže toto nie je riešenie. A tak sme sa do odpratávania pustili my. Nemôžeme to takto nechať. Avšak ostali sme rozčarovaní a právom trošku aj nahnevaní, že niekto rieši otázku smetí takýmto spôsobom. Je to na hanbu.

Opäť miesto slov ponúkame obrazové správy v podobe fotogalérie FOTKY (klik)