Strecha

Milí priatelia a podporovatelia diela a spoločenstva dobrých ľudí na Galambe (Apeiron), br.Filipa a filakovskej komunity – vďaka vašej štedrosti a ochote pomôcť, vďaka vaším modlitbám a tiež pomoci Bohu známych mimoriadne dobrých ľudí – Pustovňa svätého Antona na Galambe vstala z popola a od tohto týždňa je už aj pod strechou. Práce zďaleka nekončia, ale je za čo ďakovať. Buďte požehnaní!

Ďalšie foto nájdete na FB príspevku TU